Fotostěny a jejich kouzlo

13.06.2020

Všude kam se podíváš jsou květiny, tak to vypadalo, když si zákaznici Freeport Fashion Outletu na Hatích stoupli před fotostěnu z růží.

Zadání bylo jasné, barvy velikost 4x3metry a doba na výrobu byla šibeniční. Ale byla to výzva a jak to tak bývá občas i mě se něco zkomplikuje, když to nejmíň potřebuji. Tak se mi do toho krásně dostala nemoc. Pomohla stříhat každá ženská ruka v rodině a stěna se na daný termín vyrobila a postavila. Moc mě těšily všechny ty fotografie. 

Ne vždy, ale stěna musí být takto veliká, mohou být menší, jen jako doplněk. Kytičky mohou být z různých barev a vyrobeny jsou z Izolonu.

A výhody těchto fotostěn? Je jich  hned několik. Dají se různě přeskládávat, nevadí jim voda, když se občas stane, že se ušpiní, tak se jednoduše osprchují a květiny mohou být v různých velikostech a barvách. Jsou velmi lehké, takže mohou klidně viset jen na vlasci a tvořit atmosféru květin v prostoru.

Jedno mají ale společně, každá květina je ručně vystřižená, ručně tvarovaná a ručně kompletovaná. V každé z nich je kus moji maličkosti.

Pevně věřím, že vám budou dělat radost, ať už jich pořídíte třeba pár do dětského pokojíčku, nebo 150 ks na velkou stěnu.

                                                                                             Martina